iddaa tahminleri AÖF – Açıköğretim | Anadolu Üniversitesi

Künye

Künye

İletişim Mail / Contact Mail

iletisim@aofhaberleri.com

Sitede yer alan yorumlar ve köşe yazılarının sorumlulukları yazarlarına aittir. Aofhaberleri.com yorum ve köşe yazılarının sorumluluğunu almamaktadır.

Gizlilik Politikası
Aofhaberleri.com tüm hakları saklıdır. Site bünyesinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Aofhaberleri.com basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgün habercilik ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site ismi harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

Sitemizin Google Play Developer mülkiyet hakları Sitelerkur.com tarafından kullanılabilmesi için izin verilmiştir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the aofhaberleri.com however, sometimes the aofhaberleri.com uses third parties to process your information.
Aofhaberleri.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the aofhaberleri.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the aofhaberleri.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the aofhaberleri.com and its services. When you use aofhaberleri.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the aofhaberleri.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

Sitelerkur.com can use our Google Play intellectual property rights for Android Application

 Google +
Yorum Yap

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.